CZK KOMED w Kielcach

Medica Assistance oraz TU Zdrowie S.A. naszymi nowymi partnerami medycznymi
30 grudnia 2017
Współpraca z fizjoterapeutą dla kobiet w ciąży
30 grudnia 2017

CZK KOMED w Kielcach

Tylko dla kobiet - nowoczesne Centrum Zdrowia Kobiety Komed w Kielcach

Niewiele jest w Kielcach miejsc tak przyjaznych kobiecie jak nowe Centrum Zdrowia Kobiety Komed. Może dlatego, że zostało stworzone przez kobiety dla kobiet. To nowoczesna placówka, z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami i sprzętem najwyższej jakości, by oferować paniom w każdym okresie ich życia szeroki zakres usług medycznych

Uruchomienie tej nowoczesnej placówki medycznej było możliwe dzięki wsparciu ze środków Unii Europejskiej, uzyskanych z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 - 2013.

Celem Centrum jest poprawa jakości opieki zdrowotnej dla większej liczby kobiet w naszym regionie. Dzięki współpracy z wieloma lekarzami specjalistami jesteśmy w stanie zagwarantować szeroką i profesjonalną opiekę medyczną paniom. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt, służący, między innymi, do badań płodu, także w 3D/4D. Z jego pomocą jesteśmy w stanie rozpoznawać nieprawidłowości wnętrza macicy, obrazować między innymi: jamę brzuszną, klatkę piersiową, tarczycę czy też leczyć zmiany patologiczne na szyjce macicy. W naszej placówce funkcjonuje również gabinet zabiegowy przystosowany do wykonywania drobnych zabiegów ginekologicznych w znieczuleniu miejscowym i ogólnym.

W październiku 2011roku Komed uzyskał kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, w ramach którego świadczone są tu usługi następujących poradni: Ginekologiczno - Położniczej, Endokrynologiczno-Ginekologicznej, Profilaktyki Chorób Piersi oraz Ginekologicznej dla Dziewcząt.