Nowi specjaliści w Centrum Zdrowia Kobiety Komed od 2022 roku

Ważna informacja dla pacjentów
15 grudnia 2021
Ważna informacja dla Pacjentów
16 lutego 2022

Nowi specjaliści w Centrum Zdrowia Kobiety Komed od 2022 roku

Magda Maszczyk, dyplomowany kosmetolog specjalizuje się w : • powiększaniu i modelowaniu ust – głównie metodą na płasko: (Russian Lips, Hollywood Lips ) • wolumetrii twarzy ( kości policzkowe, linia żuchwy, broda) • wypełnianiu bruzd nosowo-wargowych • mezoterapii igłowej • mezoterapii mikroigłowej (derma Fusion Pen Platinium) • lipolizie iniekcyjnej.

Lek. Michał Jędraszek jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Odbywał szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie chorób wewnętrznych m. in. w Klinice Hematologii i Transplantacji Szpiku Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach oraz na Oddziale Chorób Wewnętrznych i Kardiologicznych WSS w Czerwonej Górze. Ukończył studia podyplomowe w dziedzinie seksuologii klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, doświadczenie zdobywał w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie na ulicy Dolnej. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń z zakresu seksuologii klinicznej o podłożu zarówno psychogennym jak i somatycznym, m. in. – zaburzeń erekcji, ejakulacji, orgazmu, popędu seksualnego, preferencji seksualnych oraz leczeniem pochwicy, dyspareunii (ból podczas stosunku) i uzależnienia od seksu. – Problemy w sferze seksualnej są często niediagnozowane ze względu na ich intymny charakter, ale pełne czerpanie radości z życia związane jest także z satysfakcją seksualną. Dlatego tak ważne jest wczesne rozwiązanie problemów w tym zakresie – mówi lek. Michał Jędraszek. Zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn chcących uzyskać leczenie lub odpowiedź na pytania ze sfery seksualności. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Odbywał szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie chorób wewnętrznych m. in. w Klinice Hematologii i Transplantacji Szpiku Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach oraz na Oddziale Chorób Wewnętrznych i Kardiologicznych WSS w Czerwonej Górze. Ukończył studia podyplomowe w dziedzinie seksuologii klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, doświadczenie zdobywał w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie na ulicy Dolnej. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń z zakresu seksuologii klinicznej o podłożu zarówno psychogennym jak i somatycznym, m. in. – zaburzeń erekcji, ejakulacji, orgazmu, popędu seksualnego, preferencji seksualnych oraz leczeniem pochwicy, dyspareunii (ból podczas stosunku) i uzależnienia od seksu. – Problemy w sferze seksualnej są często niediagnozowane ze względu na ich intymny charakter, ale pełne czerpanie radości z życia związane jest także z satysfakcją seksualną. Dlatego tak ważne jest wczesne rozwiązanie problemów w tym zakresie – mówi lek. Michał Jędraszek. Zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn chcących uzyskać leczenie lub odpowiedź na pytania ze sfery seksualności.

Mariusz Kardynał – dyplomowany linergista oraz finalista elitarnych mistrzostw makijażu permanentnego w kategorii rekonstrukcji brodawki piersiowej. Prowadzi również szkolenia z zakresu makijażu permanentnego oraz warsztaty uświadamiające młode osoby o ich ciele i zmianach które zachodzą w skutek dojrzewania. – Studiuję na wydziale pielęgniarstwa, gdyż na co dzień pragnę nieść pomoc ludziom. Prawdziwe piękno jest w każdej kobiecie, moim zadaniem jest je wydobyć. Moja praca w Centrum Zdrowia Kobiety KOMED będzie na tym właśnie polegała, na wydobywaniu piękna oraz niwelowaniu kompleksów moich Pacjentek. Dzięki makijażowi permanentnemu możemy zmienić wizerunek oraz nabrać pewności siebie – mówi Mariusz Kardynał.